נובי גוד!

חדר בריחה קולינרי ב-Take Awayחדר בריחה ייחודי שמגיע עד אליכם לפתח הדלת!

דאגנו לכם לסיפור, חידות, אתגר, ואווירת נובי גוד חגיגית עם כל המסורות, המנהגים, השירים - וצ׳יבורשקה כמובן! אפילו דאגנו לכם לדרינקים כמיטב המסורת ולספרון המתכונים של צ'יבורשקה לסעודת נובי-גוד מושלמת!

אידיאלי לימי הולדת, למפגשים משפחתיים, לערב רומנטי, לכיף עם חברים או משפחה, גיבוש צוות בעבודה או לכל פעילות בה תרצו ליהנות יחדיו!

לפרטים ולהזמנות: 052-4104850

להזמנה בהתכתבות קלה ופשוטה דרך הוואצאפ - הקליקו כאןסיפור המשחק

צ'יבורשקה (Чебурашка), הייצור החמוד והצמרירי, עלה מרוסיה לישראל לפני מספר שנים וכבר התאקלם בארץ בצורה נפלאה: הוא נוסע בכביש כמו משוגע, עוקף בתורים ומפלח מגבות מבתי מלון. אבל צ'יבורשקה שלנו, עם האוזניים הגדולות והחמודות - אל תראו אותו ככה... הוא לא שכח מהיכן הגיע… בכל שנה ישנו יום אחד בו הוא מתרפק על העבר וחוזר אל המסורות, המנהגים, האמונות והחגים המיוחדים של אמא רוסיה.
 
מדי שנה ב- 31 דצמבר, צ'יבורשקה עורך בביתו סעודה גדולה לרגל השנה האזרחית החדשה - ה-"נובי גוד"! כמיטב המסורת, צ'יבורשקה מזמין את חבריו הקרובים עם רדת הערב ועורך סעודת נובי-גוד משובחת הכוללת ממיטב הקולינריה הרוסית - סלט אוליבייה, סיליודקה פד שוביי, חלאדייץ, ולקינוח: עוגת נפוליאון! אחחח, איזה ערב זה הולך להיות!
 
כדי להכין את כל המטעמים הללו, צ'יבורשקה חייב למצוא את ספר המתכונים שהביא עימו מארגז התפוזים ממנו הגיע לעולם (עזבו, זה סיפור ארוך…). אך אבוי! השעות נוקפות וצ'יבורשקה לא מוצא את ספר המתכונים. הוא כבר חיפש בכל הארונות, בכל החדרים, אפילו בתא הטלפון! לאן הספר הארור הזה נעלם??
 
הזמן חולף וחולף, ופתאום -
"דינג דונג!", נשמע צלצול בדלת.
 
צ'יבורשקה ביזבז את כל היום בחיפושים, ולא הבחין שזמן הסעודה הגיע ובא! בפתח הדלת ניצבים כל חבריו הקרובים: גינאדי הקרוקודיל, ויני פוך, דד מורוז (סבא כפור) ונכדתו סניגורצ'קה (שלגנית), וזמרי הקאלט פיליפ קירקורוב ואלה פוגצ'ובה.
צ'יבורשקה לא ידע את נפשו מרוב צער. "חברים, זה ממש מביך, אבל פשוט לא מצאתי את ספר המתכונים שלי ואפילו לא ערכתי את השולחן - הוא נשאר בדיוק באותו המצב משנה שעברה!".
 
"אוי, זו בוודאי מזימה של באבה-יאגה (Баба-яга) המכשפה המרשעת!", אמרו לו חבריו, "אבל... של מי המתנה המונחת שעל השולחן?"
צ'יבורשקה הסתובב והוכה בהלם! על השולחן ניצבה מתנה עטופה, ואליה הוצמד פתק.
 
כאן אתם נכנסים לתמונה! עיזרו לצ'יבורשקה הקטן ולחבריו למצוא את ספר המתכונים לסעודת הנובי-גוד שבאבה יאגה העלימה לפני שפעמוני הקרמלין יכריזו בחצות על ראשיתה של השנה החדשה! רק חובבי נובי גוד אמיתיים יצליחו לעמוד במשימה!

מה מכיל המארז?

נובי גוד! מגיע ישירות אליכם הביתה במארז Take-Away. בתוך המארז תמצאו חדר בריחה קומפקטי מלא אשר כולל סיפור, אווירה, חידות ואתגר במסלול חווייתי מגניב בטירוף. בכדי להתחיל את המשחק, כל שעליכם לעשות הוא להניח את כל האתגרים, התיבות והחידות על שולחן ולצאת לדרך! ההנאה מובטחת! מכיל בקבוק אלכוהולי וספר מתכונים :-)  

להזמנה בהתכתבות קלה ופשוטה דרך הוואצאפ - הקליקו כאן

איך המשחק מגיע אלי?

נובי גוד! מגיע במשלוח מהיר ישירות עד לפתח ביתכם. לא תצטרכו לפגוש את השליח - המשלוח יונח במסודר לצד דלתכם ותקבלו הודעה מסודרת על הגעת המשחק.

למי המשחק מתאים?

המשחק מתאים לכל מי שנהנה מאתגר ומגירוי מחשבתי בדיוק כמו בחדר בריחה! המשחק מגוון ושופע חידות ברמות קושי שונות אשר יוצרות תמהיל כיפי וחוויתי מושלם עבורכם. נתקעתם? אל חשש! המשחק כולל כרטיסיית רמזים מסודרת שתסייע לכם בדרך לפתרון במקרה הצורך.

האם אנחנו חייבים לשחק במשחק מיידית או יכולים לשמור אותו מספר ימים?

ניתן לשחק במשחק בכל מועד בו תחפצו.

האם אני יכול לשלוח את המשחק כמתנה?

בוודאי! וגם נוכל לצרף עבורכם הקדשה אישית או ברכה שישלחו דיגיטלית למספר הטלפון של מקבל המארז.

מהו משך המשחק?

נובי-גוד! יעניק לכם למעלה משעה של חוויית בריחה נהדרת!

מהי עלות המשחק?

עלות המשחק נובי גוד! הינה 300 ש"ח. דמי משלוח - 20 ש"ח (בכפוף למיקום גאוגראפי).

איך מזמינים את המשחק?

ניתן להזמין את המשחק בקלות בהתכתבות בוואטסאפ במספר 052-4104850

יש לכם משחקים נוספים בסגנון?

כמובן :) תנו הצצה בדפים של המשחקים הפופולריים - מלך הפלאפלניו יורק פיצהקיץ על החוףחולה על קרמבו, עליסה בארץ העוגיות, פעם שלישית גלידה, מרק מרק.

להזמנה בהתכתבות קלה ופשוטה דרך הוואצאפ - הקליקו כאן