בניית חדרים וזכיינות, תכנון חדרי בריחה וערכות בריחהחולמים לפתוח חדר בריחה משלכם? רוצים לעשות את זה ובגדול? אנחנו הכתובת עבורכם.

פאניקה חדרי בריחה מזמינה אתכם להצטרף לעולם חדרי הבריחה העולמי ולהפוך את חוויית חדרי הבריחה למעניינת ומאתגרת מתמיד.

פאניקה חדרי בריחה מספקת שירותי מחקר, פיתוח, תכנון, בנייה, שיווק והפעלה עבור חדרי בריחה בישראל ובאירופה. אנו מציעים את שירותינו עבור יזמים מתחילים ועבור חדרי בריחה פעילים, אשר מעוניינים בהעצמת החוויה עבור המשתתפים ושיפור המכירות.

ידוע ומובן כי חדר בריחה מצליח מושתת על איזון נכון בין תצורת המשחק (Setting), החידות המצויות בו ואופן השיווק. אל מול עובדה זו, הקמת חדר בריחה איננו עניין של מה בכך ומצריך תכנון דקדקני הלוקח בחשבון פרמטרים רבים, אשר לעיתים יזמים שוכחים מכורח התשוקה להקמת החדר.

על כן, ישנה חשיבות כבירה לתהליך החקר, התכנון, הבינוי, השיווק וההפעלה של חדרי הבריחה.

בין השירותים אותם אנו מציעים:

תיסרוט
כתיבת תסריט לחדר בריחה איננה משימה קלה כפי שלעיתים נדמה. זאת כיוון שיש לקחת בחשבון גורמים רבים: כמות החידות, מקוריות החידות, התאמת החידות לתימת החדר, התייחסות לקהל האסקייפרים הצפוי, איזון בין חידות המתאימות ל'מוח גברי' לעומת 'מוח נשי', זרימת חידות, איזון בין טכנולוגיה לבין מכאניקה ועוד. ברשותנו צוות מוחות קודחים אשר עוסקים באופן מקצועי בכתיבת תסריטים לחדרי בריחה וישמחו לתת לכם את התסריט המנצח עבור החדר שלכם.


תכנון ועיצוב
למראה של חדר הבריחה ישנה השפעה מהותית על החוויה אותה מקבלים האסקייפרים הפוקדים את המקום. התאמה בין עיצוב החללים השונים, שימוש במגוון חומרים וטכנולוגיות עיצוב והתחשבות במגבלות התקציב אל מול איכות החוויה המבוקשת הם משימה המיועדת לידיים מקצועיות שיוכלו לחלוב את המקסימום מהתימה המבוקשת לחדר ותקציב העיצוב.

 


בינוי והקמה

אנו עוסקים באספקת שירותי בינוי מלאים עבור חדרי בריחה בהיקפי פרוייקטים משתנים- החל מחדר בריחה אחד ועד קומפלקסים הכוללים תכנון מורכב. צוות הבינוי כולל אנשי מקצוע מתחומים רבים אשר מתוזמנים מראש למיקסום זמני בינוי ואספקת פרוייקט הבינוי במסגרות זמן קצרות, קצובות וידועות מראש. ידוע וברור כי קיצור וצמצום זמן ההקמה של חדר בניה מאפשרת את החזר ההשקעה בתקופת קיום קצרה יותר ולכן, אנו מתחייבים על מסירת כל חדר בריחה בתוך 30 ימי עסקים ממועד ראשית הבניה.

 

 אלקטרוניקה ומערכות

כיום, אין זכות קיום לחדר שאיננו משופע במערכות אלקטרוניות המשולבות באופן מיטבי בתסריט המשחק ובתימה. תכנון של מערכות אלקטרוניות לחדר בריחה חייב לקחת בחשבון : תיכנות יעיל של החידה, עמידות בפני שחיקה, שימוש מאסיבי, הפעלת כוח ואלימות ביחס למערכת, התממשקות מלאה עם מערכת מכאנית תומכת בחידה והשתלבות מלאה בעיצוב ובתפאורה של החדר. פאניקה עוסקת בייצור, תיכנות, הכנה והרכבת מנגנונים אלקטרוניים שונים עבור חדרי בריחה. אנו עובדים עם הציוד האלקטרוני האיכותי ביותר העומד בתקני CE ובתקנים אנטי ונדליים מוסדיים.


 

לוח זמנים ויעילות

הקמת חדר בריחה כוללת בין 300 ל-350 משימות שונות בתחומי עשייה שונים עד להשלמת הבינוי. הקמה של חדר בריחה ללא הסתייעות בגורם חיצוני מקצועי אפשרית אך משך הבניה של חדר בריחה בתצורה עצמית נמשך בין 6 ל-7 חודשים. משך זמן זה נובע מהקושי לתאם גורמים שונים לביצוע פעולות בינוי והתקנה שונות באתר הבינוי וממגבלות ידע וניסיון בתחום. כיוון שמרגע השכרת הנכס 'השעון מתחיל לתקתק' והעלויות נצברות- הכדאיות שבבנייה עצמית פוחתת. אנו מתחייבים להקמה מלאה של חדר בריחה בתוך 45 ימי עסקים מרגע העלייה לאתר הבינוי תוך ביצוע בינוי מדוייק וברמת גימור גבוהה. משמעות התחייבות זו הינה העובדה כי באפשרותכם "להרוויח" 3 חודשי פעילות מלאים בהם תוכלו להתחיל ולהשיב את השקעה בהקמת החדר.

כתבתם תסריט עבור חדר בריחה ואתם רוצים לשפר אותו?

חשבתם על רעיון מצוין עבור חדר בריחה חדש שיבצע מהפכה בתחום. כתבתם תסריט אבל אינכם בטוחים בחידות אותן יצרתם. הניסיון של צוות פאניקה יעמוד לרשותכם בכדי לבחון את הרכב החידות, תמהיל החידות והרצף המשחקי. באופן זה תוכלו להביא את חוויית הבריחה בה אתם מעוניינים לביצוע איכותי ומקסימאלי.

 

קניתם תסריט מחו"ל ואתם רוצים להתאים אותו לקהל הישראלי?

יזמים רבים רוכשים תסריטים עבור חדרי בריחה ומשחקי בריחה מחברות מחוץ לישראל. לאחר הרכישה, ועם ההגעה לשלב הביצוע, עולה צורך להתאים את התסריט לטעמו של הקהל המקומי. חידות מסוימות אשר מצריכות ידע מוקדם אשר נחשב כאלמנטרי במדינה אחת עשוית להיות לא רלוונטיות עבור הקהל הישראלי (לדוגמא, שימוש בספרות רומיות או ידע היסטורי הנוגע למדינת המקור). כמו כן, ישנן סוגי חידות אשר אינן אהודות על הקהל המקומי. הניסיון אשר צברנו בשנות בפעילותנו בתחום הוביל אותנו להבנה אודות תמהיל החידות המועדף על הקהל המקומי ונשמח לבצע עבורכם שינויים, שיפורים והתאמות לתסריט אשר ברשותכם.

 

יש לכם משחק בריחה שאתם רוצים להנגיש לקהל יעד שונה?

תכנונו וביצועו של חדר בריחה מסוים מוביל ליצירת חוויית בריחה מסוימת. אך האם החוויה מתאימה לקהל הרחב? או לחילופין, לקהל ספציפי? במידה ויש ברשותכם משחק בריחה (חדר בריחה או ערכת בריחה ניידת) ואתם מעוניינים להעמידם לבחינה בדבר התאמתם לקהלים שונים, נשמח לבחון את המשחק שברשותכם, להמליץ על שינויים ושיפורים ולבצע התאמות שונות לקהלי יעד שונים. כל זאת תוך שימת דגש על תקציב, מסגרת זמן, נוחות ההפעלה ודיוק.

 

ייעוץ עסקי בתחום חדרי הבריחה

עולם חדרי הבריחה ושוק חדרי הבריחה הישראלי מרתקים - השוק צומח, אסקייפרים רבים פוקדים יותר ויותר חדרי בריחה וסגמנט חדרי הבריחה הופך למבוסס יותר כמוצר צריכה במרחב תרבות הפנאי והבילוי. יחד עם זאת, כניסה לענף חדרי הבריחה מבלי להתייחס לסוגיות רבות ומגוונות עשוי לסכן את ההצלחה העסקית המבוקשת. סוגיות אשר עשויות להיות רלוונטיות הן מיקום, כמות החדרים במתחם, תמהיל חידות, המחרה, מיצוב, מיתוג, כניסה לשוק, מ"ר לחדר, עלויות, בטיחות, בחירה במערכות, גיוס עובדים, הכשרת עובדים, הפעלה ועוד ועוד ועוד.

ברשותנו ידע אמפירי רב בהיבטים שונים ומגוונים בענף חדרי הבריחה בישראל ובחו"ל וברשותנו היכולות השונות לסייע לכם לתכנן את כניסתם למרחב העסקי - נשמח להעביר את הידע הזה הלאה.

 

 

אם רוח היזמות העסקית גלומה בכם, אתם שאפתניים ובעלי רצון עז להצליח בעולם המהפנט של חדרי הבריחה, אנו מציעים לכם להצטרף. באפשרותכם לרכוש כל אחד מבין השירותים השונים אותם אנו מציעים תוך מתן השירות בישראל או בחו"ל.

רוצים להיפגש ולשמוע עוד? נשמח להיפגש עמכם, להציג בפניכם את היכולות שלנו ולבנות יחד אתכם את עתידכם בתחום חדרי הבריחה.

לפרטים, אשמח לשוחח:

business@panica-escape.co.il

052-4104850, יואב.

 

 

תכנון פיתוח וייצור ערכות בריחה וקופסאות בריחה ניידות

הסטודיו שלנו עוסק גם בתכנון, כתיבה, ביצוע וייצור של ערכות בריחה ניידות חד-פעמיות ורב-פעמיות. בין סוגי הערכות אותן אנו מציעים: ערכות מבוססות נייר וקרטון לשימוש חד-פעמי או רב-פעמי, ערכות בריחה קומפקטיות רב פעמיות המשלבות אלמנטים טכנולוגיים ומכאניים שונים, וערכות בריחה ניידות גדולות מימדים המאפשרות לשלב אלמנטים אלקטרוניים מיוחדים. ברשותנו ניסיון מעמיק בתכנון והפעלה של משחקי בריחה עבור ארגונים, אירועים, גורמי חינוך ויזמים מתחומים שונים.

חוויית המשחק בחדר בריחה מיוחדת מאין כמותה ולכן, ישנה חשיבות רבה בהשקעה בתכנונה. בעת תכנון של ערכות משחקי בריחה ניידות, התכנון חשוב אף יותר, וממספר סיבות:

 

חוויית בריחה מלאה

ערכת בריחה לא תמיד כוללת את מלוא הרכיבים המצויים בחדר בריחה "סטנדרטי", למשל, תפאורה, תאורה וכו. אי לכך, ישנה חשיבות גדולה בתכנון מקיף של המשחק באופן אשר יאפשר חוויית משחק הדומה ככל האפשר למשחק בריחה פיזי, כמו שילוב של פרופס שונים, מוזיקת רקע, עיצוב מגניב במיוחד של אלמנטים שונים, גרפיקה תומכת תימה ועוד. כל אלו, מביאים את חוויית הבריחה למיצוי מלא.

 


 

עמידות האלמנטים

בין אם מדובר בערכת בריחה קטנת מימדים מבוססת כרטיסיות או ערכה ניידת גדולת מימדים הכוללת רכיבים אלקטרוניים, ישנה חשיבות גדולה לנראות האלמנטים השונים ולעמידותם. במיוחד במידה והערכה מיועדת לשימוש רב פעמי. עם איפיון המשחק, קהל היעד והתמהיל החידתי, אנו שמים דגש על עמידות האלמנטים בפני בלאי, שימוש שגוי או חבלות הנובעות מניוד הערכה לאורך זמן.

 

 

מפרט החוויה המשחקית

מפרט המשחק הוא כמובן תלוי-תימה ותלוי-תכנון מדוקדק, והמפרט הספציפי מגובש עבור כל לקוח בהתאם להחלטה מושכלת ומכוונת. בכל תימה אנו רואים בעיני רוחנו חשיבות למגוון של כלים ליצירת המשחק:

שילוב של אלמנטים אלקטרוניים מיוחדים: לייזר, RFID, חיישני מגנטיקה ועוד.

חפצים מגניבים (פרופס) ההולמים את המשחק שיהיו מקוריים ומיוחדים והשימוש שיעשה בהם יהיה מקורי ומיוחד.

שילוב של אלמנטים המודפסים על-ידי מדפסת תלת מימד וחתוכים במיוחד על-ידי מכונות CNC ולייזר.

מנגנונים חשמליים, אלמנטים מהז'אנר האופטי/מכני, מנעולים כדוגמת: שלוש ספרות, ארבע ספרות, חמישה תווים, שישה תווים, מנעול מפתח, מנעול כיוונים, מנעול כספת, מנעול ביטים, מנעול טביעת אצבע ועוד.

חידות מסוגים שונים ומגוונים: חידות המרה, מנייה, אילוצים, ניווט, הסקה גרפית, חשיבה צורנית, ניתוח נתונים, שקילה/מדידה, חידות חושיות, חידות משימתיות, אשליות אופטיות, ונוספות או אחרות כאמור בכפוף לתימה ולעלילה.

 

רוצים לדבר ולשמוע עוד? נשמח לשוחח עמכם, להציג בפניכם את היכולות שלנו ולבנות יחד אתכם את עתידכם בתחום חדרי הבריחה.

לפרטים, אשמח לשוחח:

business@panica-escape.co.il

052-4104850, יואב.

 

אנו עוסקים בתכנון ובייצור של חדרי בריחה ייעודיים לפי הזמנת הלקוח. חדרי הבריחה מעניקים חוויה ייחודית עבור המשתתפים. המשתתפים נכנסים למרחב ממודל הכולל בתוכו סיפור, אתגר ומשימת-על אותה עליהם לבצע במסגרת זמן קצובה. השלמת המשימה הינה על-ידי פתרון של רצף חידות ואתגרים במסלול מתוכנן מראש. התקדמות במשחק יוצרת בקרב המשתתפים תחושת לכידות, גיבוש והעצמה, כל זאת תוך הפנמה של מסרים, מידע ויכולות אותן נתבקשנו לשזור במשחק.


בנייה של חדרי בריחה מתאימים ל:
● יצירת מרחב למידה או בחינה עבור מתלמדים, צוערים וקורסיסטים.
● יצירת סימולציות עבור צוותים שונים ללמידת התמודדות עם מצבים שונים הנוגעים לפעילותם היום-יומית והשוטפת.
● פיתוח של יכולות ניהול, מנהיגות, פיקוד, לכידות, עבודת צוות ועזרה הדדית.
● הרכשת ידע ומורשת אודות יחידות, חילות, מבצעים צבאיים.
● התנסות בטכנולוגיות, שיטות עבודה ויישום של מידע שנלמד במסגרת קורס.
מפרט המשחק הוא כמובן תלוי-תימה ותלוי-תכנון מדוקדק, והמפרט הספציפי מגובש עבור כל לקוח בהתאם להחלטה מושכלת ומכוונת. בכל תימה אנו רואים בעיני רוחנו חשיבות למגוון של כלים ליצירת המשחק:
● שילוב של אלמנטים אלקטרוניים מיוחדים: לייזר ,RFID , חיישני מגנטיקה ועוד.
● חפצים מגניבים (פרופס) ההולמים את המשחק שיהיו מקוריים ומיוחדים והשימוש שיעשה בהם יהיה מקורי ומיוחד.
● שילוב של אלמנטים המודפסים על-ידי מדפסת תלת מימד וחתוכים במיוחד על-ידי מכונות CNC ולייזר.
● מנגנונים חשמליים, אלמנטים מהז'אנר האופטי/מכני, מנעולים שונים וכו'.
● חידות מסוגים שונים ומגוונים: חידות המרה, מנייה, אילוצים, ניווט, הסקה גרפית, חשיבה צורנית, ניתוח נתונים, שקילה/מדידה, קידוד, תכנות ועוד.


ערכות בריחה, משחקי בריחה ניידים
את החוויה הייחודית של חדר בריחה ניתן גם ליצור בפורמט קופקטי ונייד. ערכות בריחה ניידות הן דרך ייחודית ומהנה להעביר תוכן באמצעות משחק. את המשחק בערכות בריחה ניתן למעשה לקיים בכל חלל, פתוח או סגור. באמצעות ערכות בריחה ניידות ניתן להפעיל קבוצות קטנות (בודדים ועד עשרות של משתתפים) או קבוצות גדולות (מאות משתתפים) במקביל:
● ערכות בריחה להרכשת ידע בתחומי היסטוריה ומורשת
● ערכות בריחה מקצועיות להרכשת ידע טכני, ניווט שטח, בטיחות וגיהות, במ"מ, תכנות וכד'
● ערכות בריחה לצרכי גיבוש, פיתוח מנהיגות, עבודת צוות, תקשורת בקרב צוותים ומחלקות ופיתוח מנהלים
● ערכות בריחה לצורך הנגשת טכנולוגיות למתלמדים
בדומה לחדרי בריחה, גם ערכות בריחה ניידות מתוכננות באופן מדוקדק על-פי צרכי המבקש וכוללות את שלל הכלים הטכנולוגיים, האור-קוליים והמאתגרים.


פיתוח של מרחבים אינטראקטיביים ותצוגות למידה (מוזיאונים, מרכזי מורשת, מייצגים)
אנו עוסקים בתכנון וביצוע של מרחבים מוזיאליים אינטראקטיביים ומישחוק של מרחבים מוזיאליים קיימים - "הלבשת חוויה משחקית" על תצוגות קודמות. תכנון של מרחבים מוזיאליים הכוללים חווית משחק מאפשרים להעצים את חוויית המבקרים:
● לזכור מה ראינו
● להרגיש הזדהות עם תכני התערוכה
● להפנים את המסרים אותם המציגים מעוניינים להעביר
שיפור חווית הביקור המוזיאלית נעשית על-ידי יצירת רצף חידות ואתגרים אשר הופכת את התצוגה המוזיאלית מ"תמימה" ו"שמרנית" לכזו אשר כוללת בתוכה סיפור עלילתי ומשימתי עבור המבקרים ושימוש מיוחד ויצירתי במוצגים ובמידע.

 

רוצים לדבר ולשמוע עוד? נשמח לשוחח עמכם, להציג בפניכם את היכולות שלנו ולבנות יחד אתכם את עתידכם בתחום חדרי הבריחה.

לפרטים, אשמח לשוחח:

business@panica-escape.co.il

052-4104850, יואב.